Ziskovost vyroby ponozky

Před časem bylo ve Velké Británii odhaleno skandál spojené s přidáváním koňského masa k hovězímu, což mělo za následek stažení podezřelých masných výrobků ze sortimentu maloobchodních řetězců v západní Evropě. Bohužel, s mnoha podobnými skandály musíme operovat téměř na celém evropském kontinentu. Ve Švýcarsku bylo objeveno, že místo hovězí svíčkové se v obchodech prodává speciálně vyvinuté a barvené červené vepřové maso. Němci však s hrůzou zjistili, že drahá vejce, teoreticky odvozená od ekologického zemědělství, představovala ve své činnosti vejce kladená slepicemi na farmách v Dolním Sasku a Meklenbursku.

Popsaná zneužívání spojená s iniciativou výrobců potravin a velkoobchodníků se stávají potvrzením již existujícího trendu, podle kterého jsou inteligentní úspory cestou k dosažení trhu a kvalita masa zůstává jen okrajová. Tajemství polyszynely je skutečnost, že metoda často používaná ve skladech masa je plněna zpracovaným masem a solankou, aby pomohla jejich objemu. Vstřikovače čerpají vodu s konzervačními látkami, plnivy a polyfosforem do masa tisíci jehel. To zvyšuje ziskovost výroby masných výrobků, protože solanka někdy může činit až polovinu hmotnosti klobásy, což znamená, že můžete získat jeden a půl kilogramu klobásy z kilogramu masa. Měli byste věnovat pozornost štítkům uzenin, které kupujeme, a zabránit těm, které byly nafouknuty chemií.

Silane GuardSilane Guard - Tekuté sklo pro krásný lesk karoserie a ochranu barvy.

To vše se děje v souladu se zákonem, protože namísto kdysi dodržovaných receptů a pravidel regulujících produkci uzenin vynikající kvality může v současné době prakticky jakýkoli masný produkt žít legálně prodávaným prostřednictvím skladů uzenin. MSM (tj. Mechanicky oddělené maso je slovo pro masový odpad vytvořený po oddělení kostry od těla. Šlachy, chrupavky, kostní dřeň, tuk, membrány, křídla, drcené kosti, zbytky peří a vlasů jsou lisovány pod tlakem přes separátor a získaná vláknina je důležitým vstupem nejlevnějších masných výrobků. MOM neobsahuje prakticky žádnou výživnou hodnotu, ale je obohacen o antioxidanty, oleje, emulgátory, polyfosfáty a látky zlepšující chuť. Takže stojí za to trochu utratit za osvědčené produkty správné formy místo otravy těla ...