Spolecna ucetni sluzba pro vzdelavaci jednotky

Software Enova umožňuje komplexní fyzickou a účetní podporu podniku v rámci registrace dokumentů, jejich zveřejňování a předkládání informací, jakož i aktuálních a periodických zpráv.

Hlavním úkolem modulu enova je komerční bankovnictví: účetní žurnál, daňový registr nákupu a prodeje, evidence dokumentů KP, KW, Lp, ZSO.Program má celou řadu dokumentů, které jsou kombinovány s vyrovnání s muži: poznámky o úrocích za přestávku v platbě, zaplacení, potvrzení zůstatku, převody, dokonce i elektronické. Software enova byl vyvolán odborníky.

informaceNa základě dokumentů a vyhlášek použitých pro program se automaticky otevírají a uvádějí informace o rozpočtech a prohlášení o DPH-7. Systém definovaných filtrů umožňuje volné cesty v rámci vytváření výkazů a získávání znalostních charakteristik příjemce ve všech obdobích účetního období. Účetnictví ve způsobu enova ukazuje novou generaci softwaru pro celkové účetnictví v prostředí Windows. Díky použitým řešením je projekt extrémně citlivý, a tedy možnost nezávislého zpracování a výběru parametrů programu pro osobní potřeby.

funkceKromě funkcí, které jsou založeny na obecných principech účetnictví, má program širokou škálu funkcí, které souvisejí s automatizací záznamu všech dokumentů, opakování dokumentů, které se opakují nebo se provádějí ve stejných obchodních operacích. Program byl vyvinut s teorií o společnostech, které vedou účty založené na účetním systému. Nastavení systému zaručuje, že existuje na druhém návrhu operátora. Byly vytvořeny pro výzkum účetních, kteří mají v úmyslu používat ergonomické nástroje IT, které používají k usnadnění každodenní práce, uzavření měsíce nebo finančního roku.

Záznamy textůSystém se zavazuje registrovat dokumenty jakéhokoliv typu, které jsou závislé na záznamu v systému účtů. Faktury DPH i nové materiály, jako jsou: náklady, mzdy, odpisy, externí adopce atd., Jsou evidovány v evidenci dokumentů a po provedení dokumentů mohou být automaticky převedeny do deníku.