Rizeni financniho kapitalu

Řízení lidského kapitálu je důležitou oblastí. Nedostatek vzdělání v této oblasti vedl mnoho společností ke konci. Proč je dovedné řízení dobrého materiálu opravdu důležité?

Muž se musí ve společnosti cítit dobřeNejprve je třeba myslet na to, jaké je toto pole. Někteří jsou mylně přesvědčeni, že dobrá správa kapitálu není nic nového, ne manipulace. Pravidlem však je, že podstatou tohoto odvětví obchodu je především to, aby se lidé cítili hluboko v naší společnosti. Jak Andrew Carnegie, průmyslový průmyslník, který pije některé z nejsilnějších zaměstnanců na světě, řekl: „lidé jdou za penězi, ale pokud vás projeví vlivem, budou vás následovat navíc, odměníte chválu a svolení.“

Systém motivace a odměnV praxi se řízení lidských zdrojů počítá s využitím metody odměn a motivace. Nejdůležitější pro lidi je to, že se host v naší společnosti cítí dobře, protože prodej, práce a příjem bude záviset zejména na něm. Mělo by být zřejmé, že váš obchod se ukáže jako zaměstnanci, kteří jsou jako orgány v lidském těle. Pokud jsou orgány poškozené, tělo nebude dobře fungovat. Mělo by být zřejmé, že důvodem nejsou pouze peněžní bonusy (které jsou bezpochyby nutné, vedou k větší vazbě zaměstnanců na naši společnost, ale také verbální bonusy. Dobrým stylem je chválit zaměstnance za dobře odvedenou práci, s úctou a přátelstvím. Na druhé straně bychom měli vědět, že máme právo poukázat na chybu na osobu, která spolehlivě neplní své cíle, takže pokud naše reklamy nepomohou, vyřešíme to a získáme kvalifikovanějšího zaměstnance.

Atmosféra v uměníPracoval jsem, když v továrně, z níž se žena předtím osvobodila. Důvod pro fotografii byl nesmírně populární - ve společnosti se tak necítila, měla dojem, že ji nerespektujete, to znamená, že prezident neměl žádný názor na konkrétní nakládání s lidským materiálem. Po několika týdnech dostala žena, protože byla vysoce kvalifikovaná, práci ve správném směru v opačné společnosti. A teď, téměř o měsíc později, se prezidentka zmínila o jejím povolání s návrhem na návrat k umění a příslibem větších zisků. A víš, co ten člověk udělal? Odmítla, protože v dnešní značce byla atmosféra mnohem lepší, a tam lépe předpovídala. Stručně řečeno, způsob, jak spravovat dobré zdroje, je nejen nabízet bonusy, ale také být schopen poskytnout příjemnou atmosféru v umění, protože dobrý člověk pracuje lépe.