Priznaky pseudo tehotenstvi

Ze školy ve škole, z televize, z online fór, prostřednictvím novin a prostřednictvím rozhovoru s maminkami / babičkami - zjistíme, jaké jsou příznaky těhotenství. Víme, že pokud nejsou žádné měsíční krvácení, je čas udělat těhotenský test. Když je test teplý, je čas očekávat závratě, hladu a především nevolnost a zvracení. I když tomu zvlášť nevěříme, jsme obecně ve stupni přiznání někdy, že se jedná o případ, kdy nejste ve vedlejších účincích těhotenství. Možná jsou velmi delikátní. Co by se však nestalo, je obecné přesvědčení, že není žádná doba a nevolnost, to znamená, že bude ještě dítě. Co je vždy s lidmi, kteří mají nestandardní příznaky těhotenství? A které mohou být?

Diet Duet

Nutriční chuť - nemluvím o sendvičové pomazánce s marmeládou, okurkami a vaječnou pastou. Někdy těhotná žena začne mít takzvanou nenasytnou touhu, která provádí neodolatelné nutkání jíst nepoživatelné produkty. Tak například sendvič s marmeládou, okurkami a vaječnou pastou, hojně sypaný tekutým mýdlem. Výskyt těchto příznaků vyžaduje okamžitou konzultaci s odborníkem.Železnice v ústech - někdy těhotné ženy dávají silný otok dásní a krvácení při kartáčování. V takových případech bude nutné častější návštěvy nejen u gynekologa, který vede těhotenství, ale i u zubaře.Inkontinence moči - především proto, že pijete hodně. Za druhé, protože váš močový měchýř v rozšířené děloze "sedí" každých pár kg malého zvířete. Spíše nebudete schopni nic dělat, jediným řešením bude koupit specifické hygienické vložky (např. Podložky pro dospělé a časté koupání, protože skladování moči v kombinaci s kašlem nebo smíchem může mít nepříjemné následky.Chrápání - odpovědnost za to jsou oteklé nosní dírky, které nemají, ale mohou působit dojmem neustále naplněného nosu a pohodlného krvácení, ale také chrápání v noci. Tento krátký však nepovažuje. Díky tomu váš manžel, který se do poslední chvíle téměř každou noc zajímal o vaše chrápání, pochopí, jak jste se cítili a co použila.Změny kůže - je to o jiných místech na lidech a krku ao pavoucích, které se mohou objevit téměř na nějakém kusu kůže pokrytém kůží. Za tímto modelem se mění melanin, který nám v populárních podmínkách umožňuje krásný odstín pleti (nebo jakýkoliv odstín, i když jeho nadměrné psaní v období požehnaného stavu může způsobit další změny a materiály přímo z těch nejkrásnějších hororových filmů. Nechápejte to, nicméně. Všechny tyto změny budou probíhat v pozdějších stadiích těhotenství nebo nejpozději po porodu. Pokud jsou změny barvy příliš a namáhavě se objevují na obličeji, investujte do prachu a přesně zakrývejte základ. Lehké kosmetické procedury účinně zakrývají všechny nedokonalosti.Nespavost - je stejně obtížná, že jsme navíc zdůrazňováni ujištěním ostatních, že těhotenství je "poslední okamžik, kdy můžeme spát."

Samotné příznaky těhotenství, a to jak tradiční, a ne, stejně jako ještě více břicho, docela účinně zabránit spánku. Bohužel, nemůžete vidět způsob, jak se vyrovnat s nespavostí, která vznikla (v každém případě nesmíte brát prášky na spaní!. Musíte si na to zvyknout. Nicméně, jako vždy, tato znamení také zmizí s dodávkou. Teoreticky. Jak můžete vidět, kromě standardních příznaků těhotenství, mohou být nové, někdy vtipné, někdy o něco méně. Nicméně, bez ohledu na všechno, těhotenství je velmi dobré fázi života ženy, takže jsem rád, že přeji vám, milé budoucí matky, jasné a jednoduché těhotenství, stejně jako šťastná výchova budoucích potomků.