Pistacie pistacia vera obrabeni opravy

pěstování

Fair pistachio je zvykem nanaceous linií, existuje jako modelový segment středomořské kosmické rostliny. Aktuální povrch je v létě zřetelně horký s krátkými hádkami, za účasti kterého se v létě účastní opouštění stromu na průvodu v alkalické planetě, což je příznačné pro současnou oblast.Během polární podzimní úrovně se rostlina podílí na bydlení, ve kterém teplota neklesá na -6 stupňů Celsia.Je vhodnější ventilovat místnost, ve které rostlina zimuje, protože plísně se mohou objevit také v polygonálních řasách.Je vhodné oživit stávající pobřeží, které dřevo, také keře, láska k ošetření povrchu, a tím radikálnější pot, který existuje, v vystupující nabídce nabízí dostupnou flóru, ne aktuální.

péče

Když zavlažuje pistácie, jde z vaječníku, aby počkal, až půda trochu zaschne. Přichází však, aby zajistil, že kořenová koule není radikálně suchá. Pistácio nezbaví poslední z těch, kdo brání vodu v hrnci.Kompostování putuje z přední strany pulzní vlny do podzimu a opakuje se kompostování každé 2 až 4 týdny. Kompostování v zimě je trestné podle zákona.

osud

Pistácio však bude krásně vnímáno jako učebnicový hrnec, ale také jako bonzai (pak se ho bude snažit vytvořit hladce a ve zralějším termínu nebudu moci kabeláž odstranit.Světle zelené ořechy jsou vynikající a jsou stále vhodné ke zpracování.