O vanocni stromecek nebo jak prezit svatky chomikuj

Hlavní vánoční výzdobou je vánoční stromeček, takže nepočítá žádné pochybnosti. Každý, ať už před Vánocemi nebo na Štědrý den, ozdobíme vánoční stromek s barevnými dekoracemi, světly a řetězy, jen zřídka na něj položíme více dortů a druhý druh sladkostí, které později děti dychtivě sní. Přemýšlíte však o historii vánočního stromu a proč je to důležité v vánoční tradici?

Multilan ActiveMultilan Active Efektivní způsob, jak zlepšit kvalitu sluchu

Existuje mnoho teorií, které svědčí o tom, odkud pochází tradice vánočního stromu. Předkládám mimo jiné, že zdobení stromu je minulost poté, co slavil den mrtvých v Římě, jiné, že se jedná o symboliku rajského dřeva v Edenu. Martin Luther byl za okamžik blíže k naší době velkým příznivcem zdobení jehličnatých stromů v době Vánoc, jen když se připojil k vědě, která zdobila strom světlými dekoracemi a jablka symbolizovala pozornost hosta s Bohem. Tento systém se rychle rozšířil do celého světa. Dá se říci, že nejen v Polsku, ale i ve vlastních zemích Evropy a Americe, jsou vánoční stromky díky německé iniciativě zdobeny vánočními svátky.

V dnešní době byl starý vánoční stromek odstraněn ze segmentů dokumentu a jablek, oblékání vánočních stromků barevnými cetky, řetězy a světly. Každopádně jen ve vzdálenosti posledních 30 let lze určit velký obrat v popularitě vánočního stromu. V minulosti to tedy byl velmi běžný fenomén zdobit strom s proutěnými ozdobami, řetěz byl často přímo tvořen zajímavými obručemi, které byly vzájemně spojeny, zatímco osvětlení bylo tvořeno svíčkami spojenými se speciálními svorkami (když můžete snadno odhadnout, bohužel to nebylo jednou fire. Pak byly proutěné ozdoby v hlavní části nahrazeny cetky, které imitovaly vzhled zvířat nebo hraček, a navíc byly tzv. Andělské vlasy, tj. Visící stříbrné nebo zlaté tenké struny a kousky vaty, které byly vázány na sníh. Teď, jak víte, rozmanitost tvarů a barev vánočních ozdob je plná popsat, koneckonců, na prvním místě dominují odstíny zlata, červené a zelené, které jsou spojeny s dovolenou.

Po celá léta, historie vánočního stromu, stejný když lidé byli ve třídě trendů pozorovat jeho výzdobu. A nezměnilo se to, že od prvních Vánoc v Lutherově oblečení se tato metoda rychle stala kořenem ve třídě Vánoc, pojďme využít příležitosti, kterou neprojde brzy.