Mentalni porucha

Cyklothymie je vybrána jako malá psychiatrická porucha, označovaná jako depresivní stav, který obvykle nevyžaduje farmakologickou léčbu. Cyklothymie je často srovnatelná s dysthymií, nicméně obě mentální poruchy jsou zcela odlišné.

Duševní poruchaV následujícím článku se zaměříme na hlubokou prezentaci toho, co je to psychická anomálie. Od počátku je cyklothymia duševní poruchou. Že existují jako faktor vedoucí k vytvoření bipolární poruchy. Její znalosti jsou vždy doplňkové v základní a třetí fázi lidského života, obvykle smíšené se zneužíváním alkoholu a směřují ke specifické destabilizaci v oblasti sociální údržby.

léčbaZjištěná cyklothymie by měla být léčena. Nicméně, jak bylo zmíněno dříve, nebude existovat striktně farmakologická léčba, podobná typu léčby deprese, protože podávané léky budou zvažovat především úkol stabilizovat náladu a komplementem bude psychoterapie.

fázeVýskyt cyklothymie je charakterizován obtížnými změnami nálady. Lze jej rozdělit do dvou fází:

Subdepresní fáze, kterou zadávají: abulie, problém s rozhodováním, apatie, pokles libida a trvalá únava a body s pozorností, poruchy příjmu potravy, nespavost, neustálý pocit prázdnoty, smutek a negativní podpora, neschopnost cítit potěšení, zanedbávání, nedostatek energie, pesimistické myšlenky a sociální odchod.Fáze hypománie - dobrý humor, veselost, euforie, vysoká sebeúcta a sebevědomí, zvýšená sexuální touha, psychomotorická agitace a snížená potřeba spánku, pronásledování myšlenek, nezřetelná řeč, snížená schopnost racionálního myšlení, problémy s koncentrací, agresí a nepřátelstvím, pocit síly a nadšení, riskantní chování, bludy.

Tato nemoc se stále objevuje u lidí, kteří ztratí bipolární poruchu. Hra má také takové faktory, jako je vysoká hladina kortizolu, nízké hladiny serotoninu a dokonce i stresové situace. Kromě toho je zde také hodně vysoké výchovy a místo, kde stojí potenciálně nemocní lidé.