Mel osvetim uhli

Workoholismus je silná mentální závislost. Představuje neustálou potřebu dosáhnout svých cílů, v jejichž úspěchu opomíná rodinu, přátele, odpočinek a spánek. Jde samozřejmě o nápoj s prvky, že je každý zaměstnanec. Proto je workoholismus jednou závislostí, která se s rozpaky nepoužívá. Ale kdy je poznáš?

Workoholismus představuje velkou potřebu nepřetržité práce. Pacienti považují každý volný okamžik za zabitý čas. Pak je tu nepohodlí a špatná nálada. Často zůstávají v přímých kancelářích po hodinách a rozdávají jakékoli dny a svátky. Je to naposledy, kdy zanedbali svou rodinu, ale také nemají přátele z žádné zábavy, nevyvíjejí své vlastní vášně a zájmy. Velmi často je to způsobeno neustálými bolestmi hlavy, nevolností, únavou a skutečnostmi při shromažďování a spánku.

Pro usnadnění léčby je vhodné najít zdůvodnění tohoto subjektu. Obvykle jsou závislí typičtí perfekcionisté. Jsou tu velké ambice a musí dělat všechno dokonale, velmi dobře, bez jakýchkoli nedostatků. Mnoho žen také věří, že workoholismus může být spojen s pocitem bezcenné. Narkomani mohli v minulosti často těžit z materiálních problémů, takže nyní závisí na tom, jak daleko mohou využít své funkce ke zvýšení svých výdělků.

Workaholismus, stejně jako každá psychologická závislost, má své vlastní negativní účinky. Paradoxně je jedním z nich snížení účinnosti a produktivity. Workoholici jsou unaveni neustálým plněním svých povinností, protože si nejsou vědomi posledního, že ve skutečnosti ztrácí spoustu času, např. Přemýšlením o funkcích a přemýšlením o všem. Nejhorším vedlejším účinkem je ztráta péče o polský život, a proto musí narkomani navštěvovat psychoterapii člověka.