Ktery zapina zhavici svicky

Distribuce napájení a komunikace všech systémů řízení z nejsložitějších důvodů je možná. Že nové konektory nezvládnou, konektor eXLink určitě zvládne i ty nejhorší podmínky. Co je stejné jako konektor a proč je to přirozeně velmi dobré?

https://catch-patch-me.eu/cz/Catch Me Patch Me - Efektivní řešení pro hubnutí v moderním vzorci náplastí.

Konektor eXLink umožňuje flexibilní napájení a navíc velmi užitečnou komunikaci celých řídicích systémů, které jsou srozumitelné v místnosti, kde můžete jednoduše a potřebovat takový konektor. Sbírá se dobře i v takových nepříznivých výbušných oblastech, jako jsou zóny 1, 2, 21 a 22. Existují dva způsoby takových konektorů - čtyřpólový a sedmipólový a šestipólový.

Čtyřpólový konektor eXLink a PE je perfektním systémem, který umožňuje připojit a odpojit mnoho různých elektrických zařízení. Má všechny možné zásuvky a vhodné konektory pro tzv. Signály nízkého napětí sběrnice. Je třeba poznamenat, že přenos energie je vyroben až do 250 V AC / 10 A pro mosaz a mosaz, ale také pro nerezovou ocel.

Exlink konektory mají rychle spoustu možností připojení a odpojení. Nezahrnuje také povinnost vypnout výkonného umělce v určitém časovém období, což výrazně usnadňuje práci. Plné jsou prováděny standardně, což zahrnuje stupeň ochrany IP66 / IP68. Klouby se ideálně vytvářejí při teplotách od -55 do 55 ° C, takže v extrémních podmínkách obtížné a pozitivní.Díky pouzdru vyrobenému z témat, jako je nerezová ocel nebo poniklovaná mosaz, jsou extrémně odolné proti jakémukoli poškození. Mohou tvořit maximálně 7 nebo 6 pólů nebo 4 pólů a PE. Jsou snadno použitelné při těžbě, protože produkt má specializované těžební certifikáty EX a M2. Nechtějí a nemají povolení k životu.

Propojení všech systémů díky exlinkovým připojením je ve skutečnosti velmi konstruktivní a jasné a trvanlivé.