Kralovske stravovaci zarizeni

Obvykle o tom neslyšíte, protože navzdory vývoji světa jsou témata sexu a návštěv gynekologa vnímána jako tabu. Není to vždy náhrada za to, že mladý nebo dřívější člověk bude muset porazit naše první rande v gynekologické ordinaci. Nezáleží na tom, že jeho smyslem bude pravidelné vyšetření nebo předpis antikoncepčního prostředku, první rande u gynekologa vypadá u žen prakticky stejně. Kromě toho je také stresující, konec konců, svlékání od pasu dolů před cizí osobou není příjemným zážitkem. V níže uvedeném průvodci vám ukážeme, jak se připravit na první návštěvu gynekologa a co od ní očekávat.

Pokud není důvodem pro první rande krátký problém, jako jsou vaginální infekce, zvolte pro první návštěvu den mezi obdobím a středem cyklu, který umožní lékaři skutečně vyšetřit děložní hrdlo a zda vzít cytologického agenta. Pokud jde o přípravu těla, jde o nošení volných oděvů, které lze dobře odstranit. Nejde jen o pohodlnou spodní část skříně, ale také o vrchol, případně ten pravý, který si můžete sundat, protože budete muset také prozkoumat prsa. Otázka depilace bikin vypadá docela kontroverzně. Pravda je, ale existuje další zkoumání, zda se rozhodneme oholit intimní oblast nebo ne.

Levasan MaxxLevasan Maxx - Komplexní podpora poškozených kloubů!

Pokud jde o samotné vyšetření, bude to čekat jinak: v první řadě nás lékař požádá o základní informace, jako je okamžik a délka základního a posledního času, zda daná osoba již zahájila pohlavní styk. Pokud jsme na konci dosažení předpisu na antikoncepční léčbu informovali, lékař se nás také zeptá na pocity, které nás během období provázejí (možná těžká bolest žaludku a tak dále, na hojnost krvácení a na to, co si myslíme, že potřebujeme způsob antikoncepce.Pak jdeme ke správnému vyšetření, tj. K velké židli, na které používáme sklopnou polohu, s nohama umístěnými v profesionálních třmenech. Vyšetření samotné je bezbolestné, ale vysoce stresovaní pacienti mohou pociťovat nějaké nepohodlí nebo bolest. Nebojte se to nahlásit svému lékaři.

Je nákladné je provádět vždy jednou ročně, jakmile začne gynekologická vyšetření. Nezapomeňte také vést menstruační kalendář, protože informace o jevišti jsou nezbytné pro řádné provedení vyšetření.