Hovezi slehace dusene v cibuli

Nebo možná v našem domě je o něco chutnější než čerstvá, jasná a křupavá vepřová kotleta smažená ve zlatě a rozdrcená? Aby byla vepřová kotleta ideální strukturou, musí být řádně rozdrcena - stačí, aby maso bylo delikátní, a po smažení křupavé, a zároveň ne tak daleko, aby kotleta nebyla příliš tenká, jinak to přejde na šťavnatost. I v případě kousků hovězího masa musíme maso rozřezat v dobrých silných řezech a pak je porazit paličkou na tělo, abychom získali vhodnou tloušťku a konstrukci.

Samozřejmě, když jednou týdně sekáme vepřové kotlety, v chuti měkkého, čerstvého vepřového masa, potřebujeme pouze jednoduchou masovou paličku, kterou budeme moci zkontrolovat, zda kvalita poražených kotletek bude poražena. Ale s obrovským obsahem kotlet, jako důkazem pro desetičlennou rodinu, nebo pokud bychom rádi jedli tradiční oběd s kotlety každý den, nebo když hrajeme maso něčeho nižší kvality, například vepřového krku nebo ramene - pak budeme potřebovat domácí elektrický vrtulník.

Takové zařízení bude také použito při přípravě kotlety v hromadných stravovacích zařízeních nebo pro výrobní účely. Potom je nemožné rozbít kotlety ručně, protože můžete rychle sundat sílu, navíc tělovou paličkou jako misku poháněnou svalem, nerozbít maso na stejnou tloušťku kotlety jako vrtulník.

Pokud tedy potřebujeme rozdělit maso na kotlety často, ve velkém měřítku nebo z určitého masa, zachraňme se a investujeme do speciálního zařízení. Sekačka napojená na elektřinu je obvykle v provozu - stačí jí dát kus masa správné tloušťky s jedním otvorem a zbývající otvor vyjde s připraveným náplastí řádně mletého masa jakékoliv tloušťky. Pokud chce, abychom všechny její steaky roztrhali, rychle a ochotně, pak už neexistuje žádné pozitivní řešení než vrtulník pro domácí nebo průmyslové účely. Na rozdíl od vystoupení, proto, že není takové velké množství - milovníci tradičních, domácích večeří jistě ocení možnost použití sekání masa na kotlety, pohodlné zařízení populární ve službě, v čistém bytě, zatímco ne příliš drahé, když se to může zdát.