Dusevni poruchy spojene s parkinsonovou chorobou

Cyklothymie je uváděna jako malá duševní porucha, označovaná jako depresivní stav, který stále ještě nevyžaduje léčbu drogami. Cyklothymie je často srovnatelná s dystymií, ale dva psychiatrické stavy jsou zcela odlišné.

Psychiatrická poruchaV následujícím článku se zaměříme na konkrétní prezentaci toho, co je mentální anomálie představováno. Od začátku je cyklothymie duševní poruchou. Může existovat odesílající prvek vytvářející bipolární poruchu. Její prohlášení je obvykle další v první a třetí části života člověka, obvykle se zaměřuje na zneužívání alkoholu a vede k velké destabilizaci v sociálním životě.

léčbaZjištěná cyklothymie by samozřejmě měla být již léčena. Jak však bylo uvedeno výše, striktně nebude existovat žádná farmakologická léčba vhodná pro depresivní systém, protože podávané přípravky často budou léčit úlohu stabilizace nálady a doplňkem bude psychoterapie.

fázePočátek cyklothymie je představován narušujícími změnami nálady. Lze ji rozdělit do dvou fází:

Fáze subdeprese, kterou tvoří: abulie, tj. Potíže s rozhodováním, apatie, pokles libida a trvalá únava a rozhovory se sbírkou, poruchy chuti k jídlu, nespavost, neustálý pocit prázdnoty, smutek a negativní podpora, neschopnost cítit potěšení, zanedbávání, nedostatek energie, pesimistické záležitosti a sociální stažení.Fáze hypománie, tj. Dobrá nálada, veselost, euforie, vysoká sebevědomí a sebevědomí, zvýšená sexuální touha, psychomotorická stimulace a snížená poptávka po spánku, závodní myšlenky, slovní zásoba, ztráta schopnosti logického myšlení, problémy se shromažďováním pozornosti, vášeň a nepřátelství, pocit moci a nadšení, riskantní chování, bludy.

Tato vada se obvykle vyskytuje u žen, které si stěžují na bipolárnost. Kromě toho existuje více prvků, jako je vysoký stupeň kortizolu, nízký serotonin a stresové situace. Kromě toho se již dlouho pamatuje výchova a prostředí, ve kterém žijí potenciálně nemocní lidé.