Bezpecnostni system

Trvalí cyklističtí nadšenci si nemohou popřít potěšení z jízdy na kole ani během očekávaného deště. Vysvětlují, že dobrý dešťový oblek pro jízdu na kole na silnici & nbsp; nijak nerozlišuje mezi jízdami na kole v dešti i během dobrého počasí. poslední, co hledat při nákupu. Jak víte, naše touhy se budou lišit, když cestujete v přírodním mrholení a na cestě do životního prostředí, kde je příroda příšerná.

http://cz.healthymode.eu/flexa-plus-optima-optimalni-regeneracni-osetreni-kloubu-bez-bolesti-a-poskozeni/

Lehký pláštěnka - jeho důležitou hodnotou je, že hodně váží a při složeném zabírá málo místa. Je to ideální řešení, když jdeme na období nejistého počasí, ale rozhodně ne na trvalý liják. Jeho významnou nevýhodou je nízká propustnost vzduchu nebo po dlouhé době velkého úsilí se naše tělo může nadměrně potit a my se začneme cítit, když se v sauně.Tradiční nepromokavá bunda - je chladnější a větší než dříve popsaná nepromokavá bunda, ale není vhodná pro jízdní kolo, ale pro chůzi. Nejlepší pláštěnka by měla mít stojací límec, mírně prodloužený hřbet (aby se naše ledviny neochladily a alespoň jedna kapsa na drobnosti. Kromě toho jsou tyto standardní sportovní pláštěnky vybaveny membránou, díky které nám povlak nejen pomáhá proti dešti, ale také odvádí poty, takže po dlouhém potu nebudete cítit nepříjemný pocit vaření.Déšťové kalhoty - výběr se provádí stejným způsobem jako u bund. Buď lehký, ale špatně prodyšný nebo mírně tlustší, ale odvádějící pot. Nejdůležitější je však věnovat pozornost skutečnosti, že lidé by měli také nosit dešťové kalhoty s permanentními kalhotami, pokud možno bez sejmutí obuvi (někdy se stává, že když nás chytí déšť, nemáme ani touhu ani podmínky na změnu kalhot.

Cyklistická pláštěnka může obsahovat všechny výše uvedené oděvy. Dalším pláštěm pro přilbu, obuv a rukavice jsou deště. Nebo budou použity v první řadě, když chtějí, aby cyklista a jeho podmínky byly podle jejich preferencí.